نوجوانه قاصد

وقتشه که تنظیمات رو عوض کنی…

یک شروع تازه

یک بخش نو، تازه نفس و جدید از مجموعه هنر و رسانه قاصد می‌باشد که در نظر دارد برای نوجوانان دوره‌های آموزشی تخصصی‌محور ناظر به نیاز روز بازارهای جهانی در حوزه هنر و رسانه، برگزاری رویدادهای آموزشی (هنری فرهنگی و سرگرمی)، فراهم کردن بستر ورود به بازارکار سالم، کارورزی و تولید را فراهم نماید.

 

با درنظرگرفتن این نکته که سیستم آموزشی رشته های حوزه هنر و رسانه، تخصصی و به‌روز نیستند و نوجوان ایرانی همواره مجبور به استفاده از آموزش‌هایی از خارج از کشور می باشد بنابراین برآن شدیم که این نیاز را جبران کرده و درصدد آن هستیم که برای پرکردن این خلاء بزرگ قدم برداریم.

از برنامه های این بخش می توان به ارائه آموزش های رایگان، برگزاری کارگاه های کوتاه مدت، برگزاری دوره ها و رشته های مربوط به هنرهای دیجیتال، تولیدمحتوا، سینما و تلویزیون، برگزاری رویداد، اردوهای آموزشی و تفریحی و هرآنچه که موردنیاز نوجوانان حوزه هنر و رسانه می‌باشد را اشاره کرد.

از اهداف ما این است که ایرانی متشکل از نوجوانان متخصص و هنرمندی بسازیم که متعهدانه به ارزش ها پایبند باشند و با روحیه شاداب و پر از شور خود به این مرزوبوم روح تازه ببخشند.

در یک سخن؛ توانمندسازی و بهبود جامعه نوجوانان حوزه هنرورسانه مقصد نوجوانه قاصد می باشد. 

اگه برات یه پیامک عجیب بیاد؟!

اگر از نوجوونای الان بپرسید که چقدر از آیندشون خبر دارن و یا چقدر برای آیندشون برنامه دارن، جوابی که می‌شنوید اینه که خودمون هم نمیدونیم و خیلی سردرگم هستیم....توی این گفت و گو خیلی کوتاه ما هم سعی کردیم دست بذاریم روی همین بزنگاه ها و با نوجوون ها همدردی کنیم....

استعداد مهم‌تر یا تلاش؟!

یکی از چالش های دوران نوجوونی کشف استعداد و کشف توانایی های درونی بوده. اصلا این سوال که ما برای چی ساخته شدیم یکی از مهم ترین دغدغه های نوجوون هاست. توی این ویدیو، سعی کردیم در قالب یک گفت و گوی صمیمی با جناب آقای شکیب راد، دبیر جشنواره ملی استعدادیابی نوجوونیم، جواب این سوال رو پیدا کنیم.