رویای طراحی پیشرفته

بامحوریت طراحی فیگور و آناتومی

مدرسه قاصد

 

طراحی بدن انسان از مهم ترین و پیچیده ترین بخش درطراحی می باشد که روند و مباحث  این دوره برپایه اصول اساسی و علمی طراحی و تدوین شده است . دربخش اول که به مباحث طراحی آناتومی پرداخته میشود به صورت کلی درمورد اجزای بدن انسان صحبت می‌شود بنابراین رویکرد اصلی این بخش بررسی و آشنایی با اجزای بدن انسان است که درواقع در این بخش تمامی قسمت های بدن انسان بخوبی شناسایی ، مطالعه و طراحی می‌کنیم. دربخش فیگور بصورت کلی متدها و طرح هایی که در آن سوژه انسانی سوژه مهمی است یا اولویت آن آن آثار شیوه طراحی است مطالعه و طراحی می‌شود.

این دوره جزو دوره های پیشرفته محسوب میشود بنابراین نیاز است مخاطبین این دوره با طراحی آکادمیک (پایه) آشنایی داشته باشند.

سرفصل ها

  • تناسبات بدن انسان و درک سه بعدی فیگور
  • ساختار اسکلت انسان
  • منشاء و ردیابی عضلات
  • نحوه کارکرد مکانیکی بدن
  • تنوع انواع بدن
  • طراحی چهره و دست
  • طراحی فیگور
  • شناخت فرم پارچه بر روی بدن
مدرسه قاصد
مدرسحسام طلایی
طول دوره60 ساعت
پیش نیاز طراحی پایه
وضعیتبرگزار شده...

مزایا دوره

. خروجی محور: طراحی این دوره مختص مدرسه قاصد می باشد و در آن برای رسیدن به بهترین خروجی همه جوانب لحاظ شده است
. سرفصل های اختصاصی و متفاوت: سرفصل های این دوره نسبت به دیگر دوره ها جامع تر دیده شده است و هنرجو را به سمت ورود به عرصه تصویر سازی با محوریت طراحی کارکتر و ورود به عرصه طراحی برای انیمیشن هدایت می کند.
. دعوت به همکاری: از هنرجویان برتر جهت کارآموزی در استودیو قاصد دعوت خواهد شد
. پرداخت اقساطی: به جهت رعایت حال برخی هنرجویان و جلوگیری از حذف استعدادها و برقراری عدالت آموزشی شرایط پرداخت اقساطی مهیا شده است.

مخاطبین دوره

. کلیه علاقمندان ورود به عرصه انیمیشن
. کلیه علاقه مند ورود به عرصه بازی سازی
. کلیه علاقمندان ورود به عرصه تصویرسازی کتاب و پوستر
. دانشجویان در حال تحصیل و فارغ التحصیلان رشته های نقاشی ، تصویرسازی
. دانش آموزان هنرستان ها و افراد علاقه مند به حوزه هنر مخاطبین این دوره خواهند بود .
لازم به توضیح است رشته طراحی آکادمیک پایه ورود به اکثر رشته های هنری می باشد و در قریب به اتفاق شاخه های هنر و رسانه کاربرد دارد.

خروجی دوره

در پایان این دوره هنرجو پس از انجام تمارین مدرس دوره آمادگی لازم جهت انتخاب رشته تخصصی خود برای ورود به حیطه های مختلف طراحی اعم از کاراکتردیزاین، بک گراند، استوری برد و … در حوزه های مختلف انیمیشن، گیم و تصویرسازی کتاب را پیدا خواهد کرد.