دوره جامع آموزش موشن گرافیک

سریع و خشن

با محوریت انیمیت در موشن گرافیک

مدرسه قاصد

 

 

موشن گرافیک ؛ شاخه ای از علم انیمیشن و یا روش متحرک سازی گرافیک و تصویرسازی برای رساندن یک پیام در یک زمان محدود به مخاطب است. تخصصی که خیلی سریع‌تر از آنچه که تصورش را بکنید جایگاه خود را در صنعت تبلیغات باز کرد.

 پایه اصلی مهارت ساخت موشن گرافیک تسلط به دو حوزه انیمیت و تصویرسازی می باشد. مراحل تولید یک موشن گرافیک همان مراحل تولید یک انیمیشن از پیش تولید ( ایده و سناریو ، دکوپاژ و کارگردانی ) و تولید ( استوری برد ، تصویرسازی و انیمیت ) و مرحله پس از تولید که شامل ( تدوین و صداگذاری ) می‌باشد.

 

اما در دوره سریع و خشن

ما در این دوره با تقسیم بندی مراحل تولید که در بالا اشاره شد تلاش نمودیم تا درحرکتی نوین دوره جامعی را برای تمامی علاقه‌مندان به حوزه یادگیری موشن گرافیک طراحی کنیم.

در این دوره با تمرکز برروی نرم افزار افترافکتس و مهارت‌های اصلی ساخت یک موشن گرافیک در این نرم افزار به مباحثی از قبیل اصول 12گانه انیمیشن ، اصول کار با لایه‌ها ، اصول کار با اسکریپ ها برای افزایش سرعت ساخت یک موشن گرافیک ، آشنایی با انواع پلاگین‌های پرکاربرد ، ریگ و انیمیت کاراکتر ، آموزش سه نرم‌افزار فتوشاپ ، ایلاستریتور و پریمیر درحد موردنیاز برای ساخت یک موشن گرافیک و درنهایت صفر تاصد پروسه تولید و کارگردانی یک موشن گرافیک خواهیم پرداخت. 

سرفصل

 

  • افترافکت مقدماتی و پیشرفته
  • ادوبی فتوشاپ
  • ادوبی ایلاستریتور
  • پریمیر
  • آموزش انواع تکنیک‌های موشن گرافیک شامل  عنوان‌بندی (تیتراژ) ، لوگو انیمیشن ، کاربرد موشن گرافیک در تبلیغات
  • پروسه تولید موشن گرافیک
  • پروژه پایانی
مدرسسیدمجتبی موسوی
طول دورهآموزش : 26 جلسه 3 ساعته ( 78 ساعت)
پروسه تولید : 3 جلسه 3 ساعته (9 ساعت)
زمانشنبه و چهارشنبه ساعت 15 الی 18
شهریه2.000.000 تومان
اقساطدارد

مزایا دوره

خروجی محور : طراحی این دوره مختص مدرسه قاصد می باشد که برای رسیدن به بهترین خروجی همه جوانب درنظر گرفته شده است.
سرفصل های اختصاصی و متفاوت : سرفصل های این دوره نسبت به دیگر دوره های مشابه جامعتر تعریف شده است و هنرجو را به سمت تولید موشن گرافیک در سطح انیمیشن ازلحاظ متحرک سازی من‌جمله انیمیت کاراکتر هدایت می‌کند.
دعوت به همکاری : از هنرجوها برتر جهت کارآموزی در استودیو قاصد دعوت خواهد شد.
پرداخت اقساطی : به‌جهت رفاه حال برخی هنرجویان و جلوگیری از حذف استعدادها و برقراری عدالت آموزشی شرایط پرداخت اقساط مهیا شده است.

مخاطبین دوره

کلیه علاقمندان ورود به عرصه موشن گرافیک و انیمیشن دوبعدی
دانشجویان در حال تحصیل و فارغ التحصیلان رشته های گرافیک ، انیمیشن و…
دانش آموزان هنرستان ها و افراد علاقه مند به حوزه هنر مخاطبین این دوره خواهند بود .

خروجی دوره

در پایان این دوره هنرجو پس از انجام تمارین مدرس دوره آمادگی لازم جهت تولید موشن گرافیک فراتر از موشن گرافیک عرف را خواهد داشت.