رویدادهای قاصد

قاصد، مجموعه‌ای هنری و رسانه‌ای است که شامل فعالیت‌های فرهنگی، آموزشی، تولیدی‌، توانمندسازی، تبلیغاتی و تولیدی است که با ایجاد بستر اشتغال ازطریق تیم سازی برای نوجوان و جوانان برگزارکننده رویدادهای هنری در سطح کشور می‌باشد. 

این مجموعه از سال 1395 با اشاعه به فرهنگ، هنر و ارتباطات درعرصه هنر و تبلیغات در ایران آغاز به فعالیت نموده است. 

 

مرکز رویدادهای هنری قاصد بخشی از مجموعه قاصد است که با فراهم آوردن بستری مناسب و تخصصی محفلی صمیمی و هنرمندانه را ازمیان افراد تاثیرگزار در حوزه هنر و رسانه جهت طراحی و انتشار آثار تولیدی فاخر فراهم کرده است. 

این مرکز فضایی را فراهم آورده که هنرمندان از سراسر کشور گرد هم درآیند و در کنار برترین اساتید کشوری کسب تجربه کنند. 

مرکز رویدادهای هنری در دوبخش ایران و بین الملل فعالیت می کند. 

رویداد هنری عــین

رویداد هنری عین در تیرماه 1401 در عمارت امین السلطان جهت تولید آثار تولیدی فاخر در حوزه گرافیک، تصویرسازی و تایپوگرافی با موضوع عید غدیرخم و محوریت برادری و همبستگی برگزار شد. خروجی آثار تولیدی این رویداد در قالب بیلبوردهای فرهنگی در سطح کشور و فضای مجازی منتشر شد.

گفتگو با شرکت کنندگان رویداد عــین

رویداد هنری عین باحضور 35 شرکت‌کننده و هشت منتور و دو داور در رقابتی دوستانه برگزار شد. شرکت‌کنندگان این رویداد از سراسر کشور گرد هم آمدند تا تخصص هنری خود را به نمایش بگذارند.

رویداد گرافیکی

رویداد هنریبا محوریت طراحی بیلبوردهای فرهنگی کشور باحضور گرافیست های برجسته برگزار شد.

رویداد تخصصی دانش بنیان

اولین رویداد تخصصی دانش بنیان باحضور شرکت های خلاق و دانش بنیان بمنظور معرفی محصولات تولیدی هر شرکت در مرکز همایش های بین المللی وزارت نفت برگزار شد.

رویداد هنری امامِ مردم

رویداد هنری امامِ مردم باحضورِ 15 نفر هنرمند در رشته‌های مختلف هنری(گرافیک، تصویرسازی، کالیگرافی) با محوریت نشان دادن صفات امام در بین مردم بمناسبت سالگرد ارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران برگزار شد.