کارگاه تخصصی کارگردانی موشن گرافیک

پایان عملیات

چگونگی خلق انیمیشن و موشن گرافیک دوبعدی

مدرسه قاصد

 

آگاهی از هنرهای مختلف در طی فرایند طراحی و ایده پردازی با موشن گرافیک بسیار مهم است و به شما این فرصت را میدهد تا در طراحی موشن‌گرافیک خلاق تر باشید.

قطعا هر کسی می تواند چگونگی استفاده از نرم‌افزارهای مختلف جهت تولید یک موشن گرافیک را یاد بگیرد، اما برای خلق موشن گرافیک های دلنشین بصری نیازمند دانش لازم جهت اجرایی کردن ایده مناسب هستیم .

‌ دانستن مطالب پایه‌ای همچون  ایده‌پردازی ، چیدمان افکت‌های خلاقانه مرتبط با موضوع همچون ترکیب‌بندی ، داستان‌پردازی ، کاراکترسازی ،سوژه‌یابی ، شخصیت‌پردازی ، طراحی استوری برد و… جهت کارگردانی و مدیریت موشن دوبعدی جهت تولید موشن گرافیک دوبعدی امری ضروری است.

لذا این دوره به همه علاقه‌مندانی که تصمیم دارند بصورت حرفه‌ای موشن گرافیک دوبعدی و حتی انیمشن دوبعدی را  کارگردانی کنند و با تمام مراحل پیش‌تولید و تولید یک اثر آشنا شوند بسیار مفید خواهد بود.

سرفصل

 

  • ایده در موشن گرافیک
  • استوری لاین یا ایده متنی
  • زاویه دید و اندازه نما
  • شخصیت پردازی و ساخت کاراکتر
  • استوری برد
  • ماهیت پیش تولید و ارتباط با اعضا
  • تصویرسازی ، انیمیت و موسیقی درخدمت کارگردانی
مدرسه قاصد
مدرسسید محمدرضا بهنامیان
مهارتکارگردان و تصویرساز موشن گرافیک
طول دوره24 ساعت
وضعیتبرگزار شده...

مزایا دوره

. خروجی محور: طراحی این دوره مختص مدرسه قاصد می باشد و در آن برای رسیدن به بهترین خروجی همه جوانب لحاظ شده است
. سرفصل های اختصاصی و متفاوت: سرفصل های این دوره نسبت به دیگر دوره ها جامع تر دیده شده است و هنرجو را به سمت ورود به عرصه تصویر سازی با محوریت طراحی کارکتر و ورود به عرصه طراحی برای انیمیشن هدایت می کند.
. دعوت به همکاری: از هنرجویان برتر جهت کارآموزی در استودیو قاصد دعوت خواهد شد
. پرداخت اقساطی: به جهت رعایت حال برخی هنرجویان و جلوگیری از حذف استعدادها و برقراری عدالت آموزشی شرایط پرداخت اقساطی مهیا شده است.

مخاطبین دوره

. کلیه علاقمندان ورود به عرصه انیمیشن
. کلیه علاقه مند ورود به عرصه بازی سازی
. کلیه علاقمندان ورود به عرصه تصویرسازی کتاب و پوستر
. دانشجویان در حال تحصیل و فارغ التحصیلان رشته های نقاشی ، تصویرسازی
. دانش آموزان هنرستان ها و افراد علاقه مند به حوزه هنر مخاطبین این دوره خواهند بود .
لازم به توضیح است رشته طراحی آکادمیک پایه ورود به اکثر رشته های هنری می باشد و در قریب به اتفاق شاخه های هنر و رسانه کاربرد دارد.

خروجی دوره

در پایان این دوره هنرجو پس از انجام تمارین مدرس دوره آمادگی لازم جهت انتخاب رشته تخصصی خود برای ورود به حیطه های مختلف طراحی اعم از کاراکتردیزاین، بک گراند، استوری برد و … در حوزه های مختلف انیمیشن، گیم و تصویرسازی کتاب را پیدا خواهد کرد.