طراحی کاریکاتور

بامحوریت آموزش انواع کاریکاتور 

بلندپروازیم، تا حرفه‌ای شدن تو…

 

 

هنر کاریکاتور خیلی  پیش از پیدایش روزنامه نگاری و حتی اختراع صنعت چاپ در دنیا رواج داشته که درواقع این گونه‌ی هنری، نوعی طرح هنری است که غالباً شامل تصاویری طنزآمیز از چهره شخصیت ها با موضوعات سیاسی و اجتماعی می‌باشد که به صورت اغراق آمیز به نمایش در می‌آید. این هنر به نوعی نقاشی است که سوژه دلخواه را به شکل مضحک و خنده آوری ترسیم می کند. 

کاریکاتوریست ها  از تناقض‌ها و خصوصیات غیرمنتظره و عجیب در افراد با موضوعی خاص استفاده می‌کنند تا پیامی سریع و واضح به مخاطبان ارائه دهند این نوع طرح‌ها برای برانگیختن احساسات و تفکرات در مخاطبان بسیار مؤثر و جذاب است.

معمولا کاریکاتوریست ها از این گونه هنری بعنوانِ یک طرح تمثیلی یا کنایه ای باهدف اینکه بیننده را بجای خنداندن به تفکر وادار کند استفاده می کند.

ناگفته نماند این دوره پیش نیاز دارد، برای همین لازمِ که کمی با طراحی، فیگور و آناتومی به صورت مقدماتی آشنا باشید.

راستی یک امتیاز مثبت دیگه این هست که این دوره قرارِ یک روز از روزهای این دوره، تور استدیو انیمیشن‌گردی داشته باشیم .دیگه چی بهتر از این؟

همین الان برید پایین سایت و ثبت نام کنید.

سرفصل

 

انواع کاریکاتور‌

  • کاریکاتور چهره
  • کارتون موضوعی
  • کمیک استریپ
  • کاریکاتور هجایی
  • کارتون مطبوعاتی

و …

Headline

 

All kinds of cartoons

  • face caricature
  • Thematic cartoon
  • comic strip
  • syllabic caricature
  • Press cartoon

and…

در پایان دوره...

مدرسشهرام شیرزادی
مهارتتصویرساز، کاریکاتوریست، کارگردان و تهیه کننده انیمیشن
نحوه ارائه آفلاین
پشتیبانی توسط مدرس
پیش‌نیاز آشنایی با طراحی آکادمیک و فیگور
طول دوره 16 جلسه 1 ساعته(16 ساعت)
دسترسینامحدود
شهریه 2.000.000 تومان
اقساطدارد

مدل آموزشی دوره

این دوره بصورت آفلاین و پروژه محور برگزار میشود، لذا انجام دادن تمرینات برای هرجلسه لازمه پیشرفت در این دوره می‌باشد.
قبل از ثبت‌نام در این دوره حتما توجه داشته باشید که این دوره بصورت آفلاین است و هر جلسه شامل تمرین هایی است که انجام دادن آن الزامی است.

شرایط اقساطی دوره

امکان پرداخت در دوقسط وجود دارد که قسط اول شامل 80درصد شهریه است که در زمان ثبت‌نام پرداخت می شود و 20درصد باقی‌مانده تا جلسه دوم پس از برگزاری دوره

شرایط انصراف از دوره

هنرجوی گرامی توجه داشته باشد شرایط انصراف از دوره پس ازتهیه ویدئوها اصلا میسر نیست.

شرایط اخذ مدرک

پس از مشاهده همه ویدئوها درصورت انجام پروژه پایانی که مدرس در اخرین جلسه دوره تعریف کرده است اجرا کنید و برای واحد آموزش مجموعه ارسال شود پروژه عملی شما توسط مدرس و تیم کارشناسان قاصد مورد بررسی قرار می گیرد درصورت دارا بودن استانداردهای لازم گواهینامه شرکت در این دوره توسط مجموعه تقدیم می‌شود.

مخاطبین دوره

این دوره برای علاقه مندان ، تصویرسازان و همه هنرمندانی که تمایل دارند با دنیای طراحی های کارتونی و انواع سبک های کاریکاتور و کمیک آشنا شوند مناسب است.

خروجی دوره

در پایان این دوره هنرجو پس از انجام تمرین های متعدد و پروژه پایانی توانایی و مهارت لازم برای طراحی در سبک های متنوع کارتونی و رئال پیدا می کند.

مزایا دوره

خروجی محور: طراحی این دوره مختص مدرسه قاصد می باشد و در آن برای رسیدن به بهترین خروجی همه جوانب لحاظ شده است.
سرفصل های اختصاصی و متفاوت: سرفصل های این دوره نسبت به دیگر دوره ها جامع تر دیده شده و هنرجو را به سمت طراحی پوسترهای خلاقانه سوق می‌دهد.
همکاری در آموزش: مجموعه قاصد این فرصت را برای هنرآموزان خود فراهم کرده است که عزیزانی که به یک سطح خوبی در انجام پروژه های تولیدی رسیده باشند امکان همکاری در بخش اموزش برای قشر نوجوان و معرفی مدرس به مدارس کشور داشته باشد.
همکاری در استدیو: درصورت پیشرفت در انجام تمرینات و پروژه های کلاسی بنا به صلاحدید مدیراستدیو امکان همکاری در بخش کارآموزی استدیو میسر است.

پاسخ دهید