آموش جامع سینمافوردی(مقدماتی)

موشن گرافیک سه‌بعدی

ساخت 3Dmotion با نرم افزار سینمافوردی 

مدرسه قاصد

 

 

نرم افزارهای سه بعدی دروازه ای برای ورود شما به دنیا و بعد دیگری است که می توانید با آنها به خلاقیت و ایده های خود حیات بخشید ، سینمافوردی یکی از قدرتمند ترین نرم افزار های طراحی سه بعدی است که در زمینه موشن گرافیک سه بعدی، انیمیشن، معماری، بازی سازی، مدل سازی صنعتی، مدل سازی تبلیغاتی و … کاربرد فراوان دارد.

با استفاده از این نرم افزار هر آنچه را که تخیل می کنید می توانید به واقعیت مبدل کنید . هرچقدر هم ایده های شما پیچیده و ناب باشد می توانید از اولین پلان تا صحنه نهایی یک انیمیشن در سینمافوردی خروجی بگیرید .

اگر تا به امروز امکان ورود به دنیای سه بعدی را نداشتید الان می توانید امتحان کنید .

نرم افزارهای سه بعدی عموما پیچیده هستند و ثابت شده است هرکس که می خواهد آنها را فراگیرد با استفاده از آنها می تواند در تولید و ساخت یک پروژه سه بعدی خبره شود .

در سینمافوردی می توانید صحنه بسازید یا خیلی ساده متریال و تکسچر اضافه کنید .

نورپردازی ایده آل خود را تنظیم کنید ، دوربین ها را در ابعاد مختلف به حرکت دربیاورید و درنهایت هرچیزی را که برای تولید یک صحنه سه بعدی مورد نیاز است به کارگیری نمایید و در برآورده کردن نیازهای کاگردان فراتر عمل کنید .

با استفاده از این نرم افزار از آبجکت ساده گرفته تا کوچکترین پارامتر در عمق سلسله مراتب با موتور رندر فیزیکال نتایج واقع گرایانه ای دریافت می کنید که تصورش برایتان سخت است .

در کل می توان اذعان داشت نرم افزارهای سه بعدی از مبتدی گرفته تا حرفه ای در سطح صنعت به هنرمندان حداکثر آزادی عمل در پیاده سازی خلاقیت را می دهند .  

سرفصل ها

معرفي دوره ، روند كاري ( workflow ) ، نرم افزار و افزونه هاي مورد نياز

مطالعه و بررسي طراحي شخصيت هاي كارتوني ، اصول زيبايي شناسي و

مدلسازی
متريال
نورپردازي و رندرينگ
ساخت مجسمه ديجيتالي در Zbrushو تعامل آن با Cinema 4D

بافت دهي و متريال سازي در Substance Painterو تعامل آن با Cinema 4D

كامپوزيت و روتوش نهايي در نرم افزار Photoshop

محتواي تكميلي : ريگ و انيميت در نرم افزار Cinema 4D

0h
مدرسرضا دهقان
مهارتموشن دیزاینر
طول دوره12 جلسه 3 ساعته (36 ساعت)
زمانپنج‌شنبه ساعت 18 الی 21
شهریه800.000 تومان
اقساطدارد

الزامات شرکت در دوره

برای این دوره نیاز نیست هنرجویان تخصص یا مهارت خاصی داشته باشند ولی اگر از نرم افزارهای افترافکت پیش زمینه ای داشته باشند راحت تر خواهند بود.

مخاطبان دوره

. دانشجویان و فارغ‌التحصیلان گرافیک، فیلم‌سازی، ساخت انیمیشن و رشته‌های مرتبط
. سازندگان فیلم‌های تبلیغاتی، انیمیشن، بازی‌های رایانه‌ای و مدل‌های سه‌بعدی
. افرادی که به هر ترتیب با ساخت فیلم و انیمشین سروکار دارند یا به آن علاقه‌مندند

خروجی دوره

در پایان دوره هنرجویان روی مباحث موشن گرافیک و تبلیغاتی جهت تبلیغات یک محصول یا پوستر تسلط پیدا می کنند و هم چنین به تولید انیمیشن کوتاه (مدلسازی و انیمیت ) تسلط پیدا می کنند ولی این نکته باید مدنظر داشته باشید که تمامی این مباحث بصورتی مطرح می شود که افرادی که با دید آینده شغلی تصمیم به ادامه این رشته دارند حتما باید بجز زمان یادگیری در کلاس مدت زمان مضاعف تری بصورت مجزا برای مدلسازی ، رندر و… وقت بگذارند .در این دوره علاوه برتمرینات هفتگی یک پروژه نهایی توسط استاد تعریف می شود که هنرجو به عنوان پروژه پایان ترم موظف به ارائه آن می باشد.

مزایای دوره

. خروجی محور: طراحی این دوره مختص مدرسه قاصد می باشد و در آن برای رسیدن به بهترین خروجی همه جوانب لحاظ شده است
. سرفصل های اختصاصی و متفاوت: سرفصل های این دوره نسبت به دیگر دوره ها جامع تر دیده شده است و هنرجو را به سمت ورود به عرصه موشن گرافیک سه بعدی و ورود به عرصه سینمافوردی برای انیمیشن هدایت می کند.
. پرداخت اقساطی: به جهت رعایت حال برخی هنرجویان و جلوگیری از حذف استعدادها و برقراری عدالت آموزشی شرایط پرداخت اقساطی مهیا شده است.