می خواهید بدانید دقیقا در چه دوره ای ثبت نام می کنید

عکاسی کودک

بچه‌ها و دوربین عکاسی به یکدیگر وابسته‌اند. از زمان تولد به بعد، از شیر خوارگی تا بلوغ، کودکان همواره توسط دوربین تعقیب می‌شوند. کودک معمولاً به این موضوع علاقه‌مند است، اگر چه اکثراً بیش از آن سرگرم است که توجهی به عکاسی بکند. او تقریباً همیشه می‌تواند باعث بوجود آمدن عکس خوبی باشد. والدین اکثر عکسهایی را که از لحظات زندگی کودک گرفته شده، دوست دارند و می‌خواهند آن لحظه‌ها را حفظ کنند. اگر این عکسها توسط افراد حرفه‌ایی گرفته شده باشند، اگر چه به نظر می‌رسد فاقد آن احساس و درکی هستند که پدرها و مادرهای واقعی می‌توانند نسبت به کودک داشته باشند، ولی از نظر مهارت فنی، می‌توانند مورد توجه واقع شوند. مثلاً، ثبت لحظه جادویی که یک مادر، غرق در خلسه، با توده سلولی نالان که دست و پا می‌زند و از گوشت و خون خود اوست (لحظه زائیده شدن)، تکنیک و مهارت خاصی را طلب می‌کند. هر پدر و مادری آن لحظه را به یاد می‌آورند. این لحظه را می‌توان تقریباً به همان واقعیتی که در خودِ لحظه بوده، در یک عکس حفظ کرد.

از نظر همکاری با عکاس بچه‌ها بهترین موضوعات هستند. بچه‌ها بدون هیچ مقدمه‌ایی وارد فضای عکاسی می‌شوند، آن‌ها از نشان دادن خود و ژست گرفتن لذت می‌برند و موضوعات خستگی‌ناپذیری می‌باشند، زیرا اساساً یک کودک خستگی‌ناپذیر است: حتی بچه‌ای که حوصله کوتاه او ‍(برای ایستادن در مقابل دوربین) ناگهان تمام می‌شود و خود را با فعالیت دیگری سرگرم می‌کند، موضوع بهتری برای عکاسی خواهد بود (زاویه دیگری برای عکاسی ایجاد خواهد کرد). جورج کراوز (George Krause)، که عکس‌هایش در این باره مشهور است، می گوید: ” وقتی سال‌ها پیش عکاسی از کودکان را شروع کردم، همه چیز را به غیر از بچه‌ها کنار گذاشتم، همانگونه که اکثر عکاسان این کار را می‌کنند، این ساده‌ترین راه برای شروع کار است”.

سرفصل های دوره

 • آشنایی با مختصات عکاسی کودک، نوجوان و نوزاد
 • ایده پردازی و خلاقیت در عکاسی کودک، نوجوان و نوزاد
 • آشنایی با تجهیزات عکاسی استودیویی
 • دکور و اشیای تزئینی در عکاسی کودک، نوجوان و نوزاد
 • آشنایی با تکنیک های نورپردازی در عکاسی کودک، نوجوان و نوزاد
 • آشنایی با ترفندهای در عکاسی کودک، نوجوان و نوزاد
 • عکاسی کودک، نوجوان و نوزاد در لوکیشن
 • عکاسی کودک، نوجوان و نوزاد با نور طبیعی
 • عکاسی کودک، نوجوان و نوزاد با نور موجود
 • آموزش قواعد خلاقانه ترکیب بندی تصویر
 • تمرین عملی عکاسی کودک، نوجوان و نوزاد
 • تکنیک های ادیت عکاس های کودک، نوجوان و نوزاد
خروجی دوره

در پایان دوره هنرجویان می‌توانند در استودیو های عکاسی مشغول کار شوند همچنین می توانند:

1- عکاسی به صورت آزاد
2- عکاسی در آتلیه ها ی عکاسی

مخاطبین این دوره

دانشجویان در حال تحصیل در دانشگاه ها ، فارغ التحصیلان رشته های عکاسی ، طراحی گرافیک ، نقاشی ، معماری ، طراحی صنعتی ، علاقه مندان به عکاسی، هنرجویان هنرستانها و … مخاطبین این دوره خواهند بود.

پیش نیازهای دوره

1- داشتن دوربین عکاسی
2- داشتن کامپیوتر همراه ( laptop ) 
3- داشتن نمونه کار قبلی و پذیرش در آزمون ورودی

آزمون مجازی

متقاضیان محترم شرکت در دوره عکاسی تبلیغاتی موسسه قاصد ضمن آرزوی موفقیت برای شما عزیزان به اطلاع می رساند نظر به برگزاری دوره عکاسی تبلیغاتی  با هدف آموزش تخصصی منتهی به بازار کار، همچنین با توجه به خیل عظیم علاقمندان به شرکت در این دوره ها موسسه جهت بالا بردن ضریب موفقیت دوره اقدام به برگزاری آزمون مجازی برای پذیرش در دوره می نماید لذا از همه علاقمندان تقاضا می شود ضمن دانلود فایل آزمون سطح بندی طبق توضیحات داده شده در فایل آزمون عکس برداری نموده و عکس های خود را بصورت یک فایل فشرده (zip) شامل 10 عدد عکس از موضوعات مطرح شده در فایل با ذکر نام و نام خانوادگی به آیدی @gha3d_admin در پیام رسان تلگرام ارسال نمایند.

مدرس:مرتضی جانبخش
مهارت:مدرس عکاسی، فیلمبرداری و نورپردازی
شهریه:1.000.000 تومان
طول دوره:32 ساعت
زمان:سه شنبه ها
سطح دوره:پیشرفته
شهریه اقساطی:ندارد
test