عکاسی تبلیغاتی

همانطور که از نام آن پیداست، عکاسی تبلیغاتی به معنی عکس‌هایی است که با اهداف تبلیغاتی گرفته می‌شوند. عکس‌های تبلیغاتی در مکان‌های زیادی مانند بروشورهای تبلیغاتی، بنرهای شهری، منو غذا و … فضاهای مشابهی که نیاز به تقویت متن وجود دارد، استفاده می‌شوند. عکاسی تبلیغاتی برای معرفی و فروش یک محصول به کار می‌رود و روش‌های زیادی برای استفاده بهینه از عکس‌های گرفته شده در انواع تبلیغات وجود دارد.
عکس‌های تبلیغاتی از محصول یا خط تولید آن، می‌تواند بر طراحی محصول  ( مانند براقی یک کتری یا عمق بافت یک فرش) و یا بر نحوه استفاده از محصول ( مانند عملکرد بالای iPhone ) متمرکز شوند. عکاسی تبلیغاتی از یک محصول، جزییات و احساسات یک محصول را به کاربر نمایش می‌دهد در حالی که عکاسی تبلیغاتی تجاری متمرکز بر نمایش آمار و جذابیت‌های یک محصول است.کسب‌وکارهای مختلف اغلب از عکاسی تبلیغاتی برای ترویج نحوه کار خود استفاده می‌کنند.

سرفصل های دوره :

  • آشنایی با مختصات عکاسی تبلیغاتی ( Advertisement photography ) و غکاسی صنعتی ( Industrial photography )
  •  مراحل تولید عکس تبلیغاتی از ایده اولیه تا عکس آماده شده
  • آشنایی با روش ایده پردازی در عکاسی تبلیغاتی از طریق نمایش و تحلیل عکس های تبلیغاتی
  • آشنایی با تجهیزات عکاسی تبلیغاتی
  • آشنایی با تکنیک های نورپردازی درعکاسی تبلیغاتی
  • آشنایی با ترفندهای عکاسی از اشیاء فلزی، شیشه ای، چوبی، چرمی، سفالی، پلاستیکی و . . .
  • آشنایی قواعد خلاقانه ترکیب بندی تصویر
  • تمرین عملی عکاسی تبلیغاتی
  • تکنیک های ادیت عکس های تبلیغاتی
خروجی دوره

در پایان دوره هنرجویان می‌توانند در استودیو های عکاسی مشغول کار شوند همچنین می توانند:

1- عکاسی به صورت آزاد
2- عکاسی در آتلیه ها ی عکاسی
3- عکاسی در شرکت های تبلیغاتی

مخاطبین این دوره

دانشجویان در حال تحصیل در دانشگاه ها ، فارغ التحصیلان رشته های عکاسی ، طراحی گرافیک ، نقاشی ، معماری ، طراحی صنعتی ، علاقه مندان به عکاسی، هنرجویان هنرستانها و … مخاطبین این دوره خواهند بود.

پیش نیازهای دوره

1- داشتن دوربین عکاسی
2- داشتن کامپیوتر همراه ( laptop ) 
3- داشتن نمونه کار قبلی و پذیرش در آزمون ورودی

آزمون مجازی

متقاضیان محترم شرکت در دوره عکاسی تبلیغاتی موسسه قاصد ضمن آرزوی موفقیت برای شما عزیزان به اطلاع می رساند نظر به برگزاری دوره عکاسی تبلیغاتی  با هدف آموزش تخصصی منتهی به بازار کار، همچنین با توجه به خیل عظیم علاقمندان به شرکت در این دوره ها موسسه جهت بالا بردن ضریب موفقیت دوره اقدام به برگزاری آزمون مجازی برای پذیرش در دوره می نماید لذا از همه علاقمندان تقاضا می شود ضمن دانلود فایل آزمون سطح بندی طبق توضیحات داده شده در فایل آزمون عکس برداری نموده و عکس های خود را بصورت یک فایل فشرده (zip) شامل 10 عدد عکس از موضوعات مطرح شده در فایل با ذکر نام و نام خانوادگی به آیدی @gha3d_admin در پیام رسان تلگرام ارسال نمایند.

مدرس:مرتضی جانبخش
مهارت:مدرس عکاسی، فیلمبرداری، نورپردازی
شهریه:1.000.000تومان
طول دوره:32 ساعت
زمان:سه شنبه ها
سطح دوره:پیشرفته
شهریه اقساطی:دارد
test